خانه

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. کارخانه تور

گواهی
کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش
کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش
نظرات مشتریان
من کاملا دوست دارم این کرافت من کاملا این کاسه کرافت را دوست دارم! آنها از طریق نشت نشت نمی کردند (که من خیلی می ترسیدم اتفاق می افتاد). مشتریان من نیز آنها را دوست دارند! من قطعا دوباره آنها را مجددا سفارش خواهم داد تا تمام پیشنهادات کاسه دانه ما را!

—— کریس ایلس

من نمی توانم شادتر باشم! من نمی توانم شادتر باشم! محصول شما به بازی من کمک کرد! همه خیلی خوشحال شدند

—— آلکسی گریکوف

خدمات شگفت انگیز، از شما سپاسگزارم

—— جسی سالیلا

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  1.PP قالب تزریق پلاستیک تزریق خط تولید

  جعبه تولید مواد غذایی 2.Paper خط تولید

 • OEM / ODM

  OEM چیست؟

  OEM ها شرکت هایی هستند که محصولات را براساس طراحی محصول و مشخصات ارائه شده توسط مشتری خود تولید می کنند. مشتری تمام تحقیقات بازار، تحقیق و توسعه و محصول خود را توسعه می دهد. اما این توانایی تولید را ندارد که به زمان نیاز بازار برسد، به ویژه اگر بازار آن در سراسر جهان پخش شود. بنابراین به OEM تبدیل می شود تا تولید را از طرف آن انجام دهد. به عنوان مثال اپل صرف میلیون ها دلار برای تحقیق و توسعه و طراحی و تولید خط تولید خود را، اما می شود محصولات تولید شده توسط Foxconn. در این مورد Foxconn OEM است (در واقع، بزرگترین فروشنده OEM). Foxconn کنترل نمی کند

  طراحی محصول یا مشخصات آن آنها فقط براساس جزئیات ارائه شده توسط اپل تولید می کنند.

  ODM چیست؟

  تولید کنندگان ODM یا اصلی طراحی شرکت هایی هستند که طرح های محصول جدید و مشخصات را بر اساس ایده ی کوتاه محصول ارائه شده توسط مشتری ایجاد می کنند. در اغلب موارد، ODM ها همچنین محصولی را که طراحی می کنند تولید می کنند و مشتریان خود محصولات خود را به نام خودشان مارک می دهند و آنها را در بازار به فروش می رسانند. بیایید بگویم یک شرکت ایده خوبی برای یک ساعت هوشمند است که نه تنها زمان را نشان می دهد، بلکه به عنوان یک برنامه بهداشتی اندازه گیری ضربان قلب، گردش خون و غیره عمل می کند. این شرکت پژوهش خود را انجام داده و می داند که می تواند چنین محصولی را به بازار عرضه کند. اما آنها واقعا نمی دانند چگونه آن را طراحی کنند و یا توانایی تولید را برای ساخت آن داشته باشند. بنابراین آنها به ODM تبدیل می شوند که محصول واقعی را تولید می کند و آن را تولید می کند، که در نهایت توسط مشتری به بازار عرضه می شود. ODM ها به طور کلی ارائه خدمات توسعه خدمات فرعی، خدمات تولید، خدمات کامل محصول و غیره را بر اساس قابلیت های خود ارائه می دهند.

  هر دو OEM ها و ODM ها به تکنولوژی، لوازم الکترونیکی مصرفی یا بخش مهندسی محدود نمی شوند، گرچه در این بخش ها رایج تر هستند زیرا محصولات در این بخش ها فشرده تر طراحی می شوند. آنها همچنین در صنایع دیگری همچون مد، کفش، نظافت شخصی و غیره حضور دارند

  همیشه در هنگام برخورد با OEM ها و ODM ها باید همیشه احتیاط داشته باشید. در مورد OEM، ارائه محصولات با طراحی مخفی و مشخصات آن که شرکت مقدار زیادی وقت و پول آن را سرمایه گذاری کرده، می تواند منجر به نقض حقوق مالکیت معنوی شود و طراحی محصول توسط copycats سرقت شود. بنابراین شما باید با یک OEM قابل اعتماد کار کنید.

  در مورد یک ODM، شما ممکن است کمی کنترل هیچ محصولی را نداشته باشید و بنابراین شما باید پارامترهای مناسب و چارچوب هایی را که در آن ODM نیاز به کار دارد تنظیم کنید.

 • R

  تیم تحقیق و توسعه ما تحت سیاست های اساسی زیر برای دستیابی به رشد در زمینه های اولویت های تجاری و ایجاد کسب و کارهای جدید.

  تمرکز فعالیت های تحقیق و توسعه ما بر روی دیجیتال سازی، محصولات جدید و راه حل هایی است که انعطاف پذیر، کارآمد، قابل اطمینان، ایمن و کارآمد هستند و در طول عمر طول عمرشان کم است. بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری های این شرکت در توسعه محصول، هدف قرار دادن مصالح زیست محیطی و ارائه مزایای کوتاه و بلند مدت برای مشتریان شرکت است.

  هنگامی که محصول جدید با موفقیت همه مراحل فرایند اعتبارسنجی، هر دو در آزمایشگاه و در زمینه، و عملکرد آن مطابق با استانداردهای بالا، می تواند به بازار تحویل داده شود.

اطلاعات تماس
Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Mrs. Mary Lau

تلفن: 86-0592-5020463

فکس: 86-0592-5020463

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)