خانه

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.

نمایه شرکت

Xiamen Zi Heng حفاظت از محیط زیست شرکت فناوری، با مسئولیت محدود تولید کننده محصولات بسته بندی زیست محیطی در چین است.

Zi Heng در سال 2014 تاسیس شده است که در ساخت کاسه های کاغذی کرافت، فنجان های کاغذی کرافت، فنجان های PP پلاستیکی، فنجان های پلاستیکی پلاستیکی، ظروف غذا، نیها، قاشقها، قاشقها و غیره متخصص است. محصولات ما از مواد با کیفیت عالی سازگار با محیط زیست مطابق با استانداردهای جهانی ظرفیت تولید ما اجازه می دهد تا ما تولید و تحویل تا 5000000 محصولات در روز. Zi Heng بزرگترین نوع کاسه کاغذی کرافت، فنجان کاغذ کرافت، فنجان های پلاستیکی با طرح های سفارشی را ارائه می دهد.

ظروف از Zi Heng تعریف درست برای ارائه کامل شما هستند. خطوط تولید ما شامل گزینه های بسته بندی چندگانه می باشد. غذا از بازار به خانه به صورت ایمن حمل می شود. بدون در نظر گرفتن بسته ای که انتخاب می کنید، شما را تضمین می کنیم و مشتری شما راضی خواهد شد.


اصل شرکت: مشتری اول، کیفیت اول، Integrity اول. ما می خواهیم بهترین محصول و خدمات خود را به مشتریانمان در سراسر جهان ارائه دهیم و همکاری با استقبال گرم است. ما توسعه مشترک و وضعیت برنده داشته ایم. شما و محصول ما افتخار ما هستند، ما بسته بندی Zi Heng - شما صادقانه تامین کننده.

ما را در فیس بوک دنبال کنید و با پیشنهادات برتر ما و روند صنایع محصولات زیست محیطی ارتباط برقرار کنید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

الهام بخش

Zi Heng یک تولید کننده پیشرو در تولید محصولات غذایی نوآورانه برای بیش از 10 سال است، واقع در Xiamen، China.We محصولات خود را به ایالات متحده آمریکا، AU، کانادا، رومانی، هند، و غیره صادر شده و شهرت عالی در خارج از کشور ساخته شده است.
شرکت ما دارای مجوز واردات و صادرات خود و درآمد سالانه در حدود 50 میلیون دلار در سال است.


محصولات

ما از بالاترین استانداردهای در حصول اطمینان از اینکه تمام محصولات ما به دنبال استانداردهای بهداشتی محکم هستند، حمایت می کنیم. محصولات Zi Heng باعث می شود که غذای شما را بیشتر جذب کند، در حالی که حفظ محیط زیست.


نوآوری

ZI Heng در این دنیای تجارت جهانی بسیار جهانی، اصرار دارد که "کیفیت اول" باشد. ما به طور عمده بر روی کاسه کاغذ کرافت، فنجان پلاستیکی تمرکز می کنیم. اما ما همیشه به دنبال نوآوری هستیم، در حال حاضر می توانیم محصولات بیشتری و بیشتر را تولید کنیم، به عنوان مثال لیوان کاغذ کرافت، کیسه های کاغذی کرافت، ورق های پلاستیکی، سینی مواد غذایی و غیره.

مأموریت
در اینجا در Zi Heng ما به دنبال بهترین محصولات، تعهد به محیط زیست و خدمات شگفت انگیز مشتریان است.

Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd. Xiamen Zi Heng Environmental Protection Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

نوع کسب و کار

سازنده

شرکت تجاری

مارک های : زی هانگ

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 45000000-50000000

سال تاسیس : 2014

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش کیفیت خوب کاسه مواد غذایی کاغذی برای فروش